İbavalresa

Öğrenciler

Staj Programı (Çalışarak Öğren)

İş birliği yaptığımız okullarda okuyan lise öğrencileri için uzun süreli ve pratik uygulamalar açısından deneyim sahibi olabilecekleri bir staj süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Üniversite eğitimine devam eden ilgili bölüm öğrencilerinin zorunlu staj taleplerini değerlendiriyor ve yaz dönemlerinde kendilerine nitelikli staj programı imkânları sunuyoruz.

İbavalresa olarak stajyerlerimize, bu süreçte mutlaka yeni bilgi ve yetkinlikler kazandırmayı hedeflediğimiz staj programlarımızda, kendilerini iş hayatına daha iyi hazırlayabilmeleri için onları sonuna kadar desteklemekteyiz.

Staj ve eğitim çalışmalarımız açısından Üniversiteler ile yaptığımız işbirliklerimizi de hep bir adım daha ileri seviyeye taşımak için sürekli çalışmaktayız.

 Zorunlu staj taleplerini değerlendirmeye alabilmemiz için iç referans vasıtasıyla başvuru yapılması gerekmektedir.

İba.Valresa

Proje Mühendislerimiz

Üniversitelerin son sınıf öğrencilerinin veya yüksek lisans programına devam eden öğrencilerin, belirli bir süre boyunca yürütülmesi gereken projelerimizde görevlendirilmek üzere, kısmi süreli olarak Proje Mühendisi kapsamında çalışma imkânı bulduğu bir uygulamadır. Bu uygulamamız ile hem gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz iş planlarımızı yürütmüş hem de akademik başarısı yüksek ancak tam zamanlı çalışmaya da vakti olmayan öğrencilere iş fırsatı yaratmış oluyoruz.

Proje mühendislerimiz aynı zamanda olası bir işe alım durumunda öncelikli olarak değerlendirilme fırsatı da yakalamış oluyorlar.

İbavalresa

İş İmkânlarımız

Yeni mezunlar veya iş hayatında daha uzun süre deneyim sahibi olan profesyoneller için, eğitimine ve kişisel becerilerine uygun olarak çeşitli iş olanakları sunmaktayız. İşe alım süreçlerimizde bilgi, deneyim ve yetenekleriniz doğru araçlar kullanılarak belirlenmekte ve karşılıklı ihtiyaç ve beklentilere uygun olacak şekilde işe yerleştirmeler yapılması hedeflenmektedir.

İbavalresa olarak işe alımlarda ve mevcut çalışanlarımızın gelişimlerinde en önem verdiğimiz kriter,  şirketimizin yapısına uygun olacak şekilde belirlenmiş yetkinliklerdir.

Şirketimize ait açık ilanlarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

İnternet sitesi üzerinden yapılan başvurular Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince değerlendirmeye alınmayacak ve silinecektir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki aydınlatma metnimizi buradan okuyabilirsiniz.

İbavalresa

Çalışanlarımız

İşe alımınız sonrasında, çalışmaya başlayacağınız bölümün ve kişisel yetkinliklerinizin gereklerine göre oluşturulmuş oryantasyon eğitim programlarımız ile işe hızlı ve kolay bir şekilde uyumunuz sağlanmış olur.

Sürekli gelişim prensibiyle, çalışanlarımız için eğitim ihtiyaçları takip edilir ve her bir çalışanımızın kişisel gelişim alanları, farklı çalışmalarla desteklenir.  Böylece, yetkinliklerinizi artırmaya yönelik geliştirici faaliyetler, İbavalresa‘da size sürekli rehberlik eder.

İbavalresa çalışanı olduğunuzda; bilimin ve teknolojinin ışığında kendinizi geliştirebilir, mutlu ve sıcak bir çalışma ortamında kariyerinizi daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.

Bu açıdan biz her zaman sorumluluk bilinci yüksek, enerjisi ve motivasyonuyla kendisini ve işini geliştirmeye istekli çalışanlarla ailemizi genişletmeyi ve birlikte ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Doğruluk ve Etik Kurallarımız

Hedeflerimize ulaşmak için, yaptığı işi liderlik, adalet ve dürüstlük çerçevesinde sunmaya hevesli çalışanlarımız olmasını önemsemekteyiz. Doğruluk ilkelerimize bağlı kalmak için birbirimize ve müşterilerimize karşı taşıdığımız sorumluluğun farkındayız.

Bizler markalarımızın ve itibarının bekçileriyiz ve piyasada temsil ettiği değerleri savunmak için çabalamaktayız. Bu görevi, işimizi olması gerektiği gibi ve dürüstçe yaparak başarmaktayız. Bu sorumluluğun bir parçası olarak, olumsuz bir geri dönüş korkusu olmadan fikir ve bilgi alışverişi yapabileceğimiz açık iletişim ortamını da desteklemekteyiz.

Bu değerlere, davranış ve kurallara uymak hepimizin sorumluluğudur. İbavalresa çalışanları olarak doğruluğa ve hesap verilebilirliğe azami değer verdiğimizi biliyor, birbirimize destek olarak tüm uygulamalarımızın şeffaf, dürüst ve etik olduğundan emin olmak için elimizden geleni yaptığımıza tam olarak inanıyoruz.

İbavalresa’yı birlikte ideal bir çalışma yeri haline getirebilmemiz için her bir çalışanımızın katkısının eşit derecede öneme sahip olduğunu tekrar vurgulayarak, tüm çalışanlarımıza dikkatleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

İbavalresa

Her şirket kendi temel değerleri üzerine kurulmuştur. Bu değerleri yaşatabilen ve aktarabilen şirketler büyümeyi ve gelişmeyi sürekli hale getirebilirler.

İbavalresa da kendi temel değerlerini yıllardır kişiden kişiye aktararak bugünlere ulaşmıştır.

Bize Katılmak İster Misiniz?

İbavalresa Ailesi’ne katılmak isterseniz Buradan Başla butonuna tıklayarak iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

KVKK kanunu gereğince, iş ve staj başvurularınızı sadece kariyer.net ilanlarımız üzerinden yapmanızı rica ederiz. İnternet sitemizde bulunan iletişim formları ve mail gibi platformlar üzerinden yapılan başvurular silinecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır.